Areál Vítkov, okres Opava_část F_ bytový dům
Jedná se o bytový dům č.p. 147, který je situován v jihozápadním rohu areálu při ulici Lesní. Jedná se o dům se 2 NP, který je nevyužívaný.
Areál Vítkov, okres Opava_část F_ bytový dům | Podrobný popis
Jedná se o bytový dům č.p. 147, který je situován v jihozápadním rohu areálu při ulici Lesní. Jedná se o dům se 2 NP, který je nevyužívaný. V současné době je neobyvatelný. Svislé konstrukce jsou zděné z cihel. Střecha je sedlová s plechovou krytinou. Stropy jsou klasické dřevěné trámové s rovným podhledem. Fasádní omítka je vápenná hladká, vnitřní omítky vápenné štukové. Okna jsou dřevěná zdvojená. Dveře standardní typové do ocelových zárubní. Podlahy prkenné, PVC nebo keramická dlažba. Klempířské konstrukce z plechu FeZn.
Areál je oplocený a má přípojky vodovodu, kanalizace a el. energie na městský rozvod. Vznikl přibližně v 60. letech 20. století. Dle územního plánu města Vítkov jsou pozemky regulovány jako VL – výroba a skladování – lehký průmysl. Samotný pozemek je mírně svažitý, oplocený pletivem do ocelových sloupků a plotem z vlnitého plechu s ostnatým drátem. Přístup do areálu je bezproblémový po zpevněné obecní cestě.
Předmětem prodeje je soubor věcí nemovitých:
- pozemek p.č. 1808 - zastavěná plocha a nádvoři, evidovaná výměra 566 m2
Součástí je stavba: Vítkov, č.p. 147, byt. dům
Stavba stojí na pozemku p.č.: 1808
vše zapsáno v katastru nemovitostí u Katastrálního úřadu pro Moravskoslezský kraj se sídlem v Opavě, KP Opava, pro obec a k.ú. Vítkov, na LV č. 298.
Forma prodeje | Anglická aukce |
Stav | prodáno |
Prodejní cena | 0 Kč |
Typ | Nemovité věci > Domy |
Odhadní cena | 234 585 Kč |
Vyvolávací cena | 234 585 Kč |
Aukční jistota | 50 000 Kč |
Minimální hodnota příhozu | 10 000 Kč |
Aktuální příhoz | {{ currentBid }} Kč |
Termín konání | 21.6.2018 09:20:00 |
Předpokládaný konec | 21.6.2018 10:28:27 |
Čas do konce | již proběhlo |
Aktuální datum | 22.11.2024 7:32:50 |
Aktuální nabídka