Nákladní automobil Iveco Daily

Anglická aukce

Nákladní automobil Iveco Daily | Podrobný popis

Vozidlo je špatně pojízdné. Na vozidle jsou patrné různě, místy poškození, odřeniny. Opotřebená brzdová soustava.  U vozidla je neplatná STK.

Předmětem e-aukce je věc movitá, a to:

Druh:

Lehký nákladní automobil – 4 dveřová skříňová dodávka

(NA-N1-SD4)

Značka a typ:

IVECO, typ 35 S 14 GV Natural Power CNG (100 kW) – 4

dveřová skříňová dodávka

VIN

ZCFC35A7205976179

SPZ / RZV:

6M6 5068

Číslo karoserie / rok výr.:

ZCFC35A7205976179 / 2013

Druh karoserie (nevyplývá-li jednoznačně z označení voz.) :

Ocelová, uzavřená, rámová, 4 dveřová, typu skříňová dodávka

Barva:

Oranžová základní + prosvítající pozůstatky po polepech rozvážkové služby

Typ / číslo motoru / rok výr.:

IVECO F1CE0441A / 2013

Druh, obsah a výkon motoru (nevyplývá-li jednoznačně z označení

voz.):

Zážehový, čtyřdobý, kapalinou chlazený, čtyřválcový, OHC, 2998 ccm, 100 kW / 3500 ot / min.

Palivo:

CNG + Motorový benzin BA 95 N

Druh a rozměr pneu:

225 / 65 R 16 Cargo Radiál, příp. jiný dle zápisu v TP

Změny proti TP:

Nebyly zjištěny

Datum uvedení do provozu:

2013 / 12 měsíc

Stav tachometru ke dni 22.09.2020

230615 km

Barva

Oranžová

Josef Machů

Forma prodeje Anglická aukce
Stav prodáno
Prodejní cena 0 Kč
Typ Movité věci > Vozidlo
Odhadní cena 55 500 Kč
Vyvolávací cena 27 500 Kč
Aukční jistota 11 000 Kč
Minimální hodnota příhozu 2 000 Kč
Termín konání 6.11.2020 10:30:00
Předpokládaný konec 6.11.2020 11:57:39
Aktuální datum 20.4.2024 15:45:56