Nákladní automobil Iveco Daily
Nákladní automobil Iveco Daily | Podrobný popis
Vozidlo je špatně pojízdné. Na vozidle jsou patrné různě, místy poškození, odřeniny. Opotřebená brzdová soustava. U vozidla je neplatná STK.
Předmětem e-aukce je věc movitá, a to:
Druh: | Lehký nákladní automobil – 4 dveřová skříňová dodávka (NA-N1-SD4) |
Značka a typ: | IVECO, typ 35 S 14 GV Natural Power CNG (100 kW) – 4 dveřová skříňová dodávka |
VIN | ZCFC35A7205976179 |
SPZ / RZV: | 6M6 5068 |
Číslo karoserie / rok výr.: | ZCFC35A7205976179 / 2013 |
Druh karoserie (nevyplývá-li jednoznačně z označení voz.) : | Ocelová, uzavřená, rámová, 4 dveřová, typu skříňová dodávka |
Barva: | Oranžová základní + prosvítající pozůstatky po polepech rozvážkové služby |
Typ / číslo motoru / rok výr.: | IVECO F1CE0441A / 2013 |
Druh, obsah a výkon motoru (nevyplývá-li jednoznačně z označení voz.): | Zážehový, čtyřdobý, kapalinou chlazený, čtyřválcový, OHC, 2998 ccm, 100 kW / 3500 ot / min. |
Palivo: | CNG + Motorový benzin BA 95 N |
Druh a rozměr pneu: | 225 / 65 R 16 Cargo Radiál, příp. jiný dle zápisu v TP |
Změny proti TP: | Nebyly zjištěny |
Datum uvedení do provozu: | 2013 / 12 měsíc |
Stav tachometru ke dni 22.09.2020 | 230615 km |
Barva | Oranžová |
Forma prodeje | Anglická aukce |
Stav | prodáno |
Prodejní cena | 0 Kč |
Typ | Movité věci > Vozidlo |
Odhadní cena | 55 500 Kč |
Vyvolávací cena | 27 500 Kč |
Aukční jistota | 11 000 Kč |
Minimální hodnota příhozu | 2 000 Kč |
Aktuální příhoz | {{ currentBid }} Kč |
Termín konání | 6.11.2020 10:30:00 |
Předpokládaný konec | 6.11.2020 11:57:39 |
Čas do konce | již proběhlo |
Aktuální datum | 22.11.2024 11:32:19 |
Aktuální nabídka