RD Milonice, okres Vyškov
RD Milonice, okres Vyškov | Podrobný popis
Jedná se o řadový rodinný dům 5+1 o 2 NP, bez PP, s půdou. Konstrukce domu je smíšená (pálená a nepálená cihla). Stropy domu jsou dřevěné trámové, příp. hurdisky. Střecha je sedlová, krytinu tvoří pálená taška nebo plechové šablony. Částečnou rekonstrukcí prošel dům asi v 70.-80. letech 20. stol. a dále v roce 2008 byla započata rozsáhlá rekonstrukce, která ovšem nebyla dokončena. Byly pouze vybetonovány nové podlahy, vyměněny rozvody vody a odpadů a vybavení koupelny. V posledních 5 letech nebyl dům obýván a značně zchátral. Dům je aktuálně neobyvatelný a vyžaduje rekonstrukci i prvků dlouhodobé životnosti. Střecha a stropy ve velmi špatném stavu z důvodu zatékání vody. Okna v domě jsou dřevěná s dvojsklem. Koupelna je vybavena sprchovým koutem a vanou, WC je vybaveno klasickou splachovací toaletou. Interiérové dveře v domě jsou dřevěné plné, zárubně dveří jsou ocelové. V obytných místnostech a kuchyni tvoří podlahu cementový potěr, v koupelně tvoří podlahu keramická dlažba a v ostatních místnostech tvoří podlahu cementový potěr nebo teraco. Dům je připojen k elektrické síti, zdroj vody je vlastní studna o hloubce 8 m, splašky jsou svedeny do jímky a následně do kanalizace, plynovod není zaveden.
Dispoziční řešení domu:
V přízemí se nacházejí 3 pokoje, kuchyně, koupelna, WC, sklad, techn. místnost, předsíň, chodba, veranda a průjezd.
Ve 2. NP jsou 2 pokoje a vstup na terasu.
Systém vytápění chybí, topná tělesa chybí. Ohřev vody v domě není řešen. Zdivo rodinného domu je poškozené a nachází se ve stavu před nutnou rekonstrukcí. Střešní krytina rodinného domu, okna a rozvody jsou silně poškozené ve stavu před výměnou. Obvyklé vybavení domu se mimo hygienického vybavení nevyskytuje.
Jedná se o rodinný dům ve velmi špatném stavebně-technickém stavu s nutností provedení celkové rekonstrukce pro uvedení domu do obyvatelného stavu. Na pozemku se nachází trvalé porosty a venkovní stavby. Samotný pozemek je svažitý, neoplocený.
Předmětem elektronické aukce je soubor věcí nemovitých:
- pozemek p.č. St. 82 - zastavěná plocha a nádvoří, evidovaná výměra 410 m2
Součástí je stavba: Milonice, č.p. 43, bydlení
Stavba stojí na pozemku p.č.: St. 82
- pozemek p.č. 77 - zahrada, evidovaná výměra 1.200 m2, způsob ochrany - zemědělský půdní fond
vše zapsáno v katastru nemovitostí u Katastrálního úřadu pro Jihomoravský kraj se sídlem v Brně, KP Vyškov, pro obec a k.ú. Milonice, na LV č. 492.
Zástavní práva, závazky
Dům v současné době již není užíván, organizátor e-aukce má k disozici klíče.
Forma prodeje | Anglická aukce |
Stav | prodáno |
Prodejní cena | 0 Kč |
Typ | Nemovité věci > Domy |
Odhadní cena | 410 000 Kč |
Vyvolávací cena | 290 000 Kč |
Aukční jistota | 50 000 Kč |
Minimální hodnota příhozu | 5 000 Kč |
Aktuální příhoz | {{ currentBid }} Kč |
Termín konání | 17.3.2016 09:40:00 |
Předpokládaný konec | 17.3.2016 11:10:00 |
Čas do konce | již proběhlo |
Aktuální datum | 22.11.2024 6:41:04 |
Aktuální nabídka