Zbraň - Opakovací kulovnice J.G.Anschütz
Zbraň - Opakovací kulovnice J.G.Anschütz | Podrobný popis
Předmětem elektronické aukce je věc movitá a to:
Opakovací kulovnice J.G.Anschütz, model 1515-1516, výrobní číslo 1382158, ráže 22 Winchester Magnum Rim Fire (22 WMR). Německo.
Hlaveň má kruhový průřez, je leskle černěná, je na ní sklopné hledí, které je zasazeno na příčné rybině. Muška kuželkového průřezu je na masivním nosiči mušky, dobře chráněná chráničem. Ocelový lučík kryje spoušť s německým napínáčkem. Jazýček spouště i napínáčku jsou zlacené, stejně jako páčka záchytu zásobníku a páčka pojistky, ležící vpravo vzadu vedle pouzdra závěru. Zbraň je opatřena popažbou z kvalitního ořechu. Pažba má lícnici, výrazně vyvýšený hřbet hlaviště a pistolovou rukojeť. Jde o pažbu, označenou jako bavorská. Pažba má polomatný olejovaný povrch bez jakýchkoli stop používání a poškození. Hlaviště pažby zakončuje zdrsněná plastová botka. U zbraně chybí zásobník. Ke zbrani patří kožené pouzdro a puškohled Tasco s montáží.
Forma prodeje | Anglická aukce |
Stav | prodáno |
Prodejní cena | 0 Kč |
Typ | Movité věci > Vozidlo |
Odhadní cena | 10 000 Kč |
Vyvolávací cena | 10 000 Kč |
Aukční jistota | 4 000 Kč |
Minimální hodnota příhozu | 1 000 Kč |
Aktuální příhoz | {{ currentBid }} Kč |
Termín konání | 3.4.2019 10:40:00 |
Předpokládaný konec | 3.4.2019 11:40:00 |
Čas do konce | již proběhlo |
Aktuální datum | 21.11.2024 23:57:16 |
Aktuální nabídka